Sasnavos pagrindinėje mokykloje lankėsi bendruomenės pareigūnė
Agnė Matusaitė

     Šių metų rugsėjo 13 dieną Marijampolės sav. Sasnavos pagrindinė mokykla sulaukė svečių: mokykloje lankėsi bendruomenės pareigūnė Agnė Matusaitė. Tą dieną pareigūnė susitiko su priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniais ir 1 klasės mokiniais, kurie susidomėję klausėsi paskaitos su vaizdine medžiaga tema „Saugus eismas kelyje“. Kaip saugiai pereiti pėsčiųjų perėją, kaip išlipus iš autobuso pereiti gatvę, kaip tinkamai užsidėti atšvaitą, kodėl sėdint automobilyje reikalingi saugos diržai, – į visus šiuos klausimus vaikai sulaukė išsamių pareigūnės atsakymų ir paaiškinimų, iliustruotų pavyzdžiais.
     Dėkojame Agnei už ypač aktualią informaciją.

Socialinė pedagogė Indrė Petruškevičienė

1
2
1
2
1/2 
start stop bwd fwd